Masz pytanie?
Zadzwoń i zamów

 

Tel. mob. + 48 601 500 033

 

Nasze biuro jest do Twojej dyspozycji

od poniedziałku do piątku

w godz. 9.00 - 15.00.

 

lub napisz do nas

artdesigninteriors@interia.pl

 

Ceny i dostawa

 

 

Ceny i koszty przesyłek
 

Obowiązują ceny, które są aktualne w naszym sklepie w chwili zamówienia towaru. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają obowiązujący w Polsce podatek VAT. Sklep ADI wystawia faktury VAT na sprzedawane towary.

 

Zamówienia klient przesłać może przy pomocy formularza zamówienia internetowego, drogą elektroniczną w formie e - maila na firmowy adres mailowy: artdesigninteriors@interia.pl lub telefonicznie dział zamówień 77 - 40 46 520.

 

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego, następnego dnia roboczego.

 

Sklep ADI zastrzega sobie prawo do możliwości wycofania z umowy kupna niektórych produktów, znajdujących się jeszcze na stronach sklepu www.artdesigninteriors.eu 

 

Na terenie Polski koszty przesyłki są darmowe, natomiast koszty przesyłki po za granice Polski są do indywidualnego uzgodnienia.

 

Sklep Art Design Interiors Sp. Zoo nie wysyła zamówionych towarów za „pobraniem”.

 

W przypadku, gdy nie możemy dostarczyć zamówionego towaru niezwłocznie powiadomimy Państwa o tym fakcie pisemnie.

 

 

Dostawa
 

ADI dostarcza swoje towary tylko do konsumentów. Dotyczy to wszystkich krajów Europy. Zamówiony towar dostarczany jest na podany przez klienta adres. Dostawa towarów następuje w terminie od 1 do 30 dni roboczych od momentu odnotowania przez nas Państwa opłaty za zamówienie.

 

Przesyłki zawierające indywidualne zamówienia realizowane są od 1 do 30 dni roboczych, jeżeli nie zostanie ustalony indywidualnie inny termin dostawy.

 

Towar wysyłany jest po wpłynięciu i zaksięgowaniu kwoty wpłaconej. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem poczty lub innego serwisu wysyłkowego.

 

Sklep ADI zastrzega sobie, że nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia towaru, powstałe podczas transportu z winy Poczty Polskiej lub innego Kuriera. Zawartość paczki zaleca się sprawdzić w obecności kuriera lub listonosza. W razie ewentualnego uszkodzenia towaru lub niezgodności zawartości paczki z zamówieniem, zaleca się by spisać protokół. W innym przypadku gwarancja nie będzie przez sklep ADI uwzględniona.

 

W momencie odbioru produktu wysłanego pod wskazany adres, prosimy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na stan doręczonej przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek widocznych uszkodzeń lub innych niepokojących zastrzeżeń co do stanu opakowania – w tym zabezpieczeń logistycznych - należy zdecydowanie odmówić jej przyjęcia.

 

Zalecamy jeszcze w obecności doręczyciela, koniecznie sprawdzić jej zawartość. W sytuacji jakichkolwiek uwag co do stanu technicznego i wizualnego oraz kompletności odbieranego produktu trzeba bezwzględnie sporządzić protokół szkody. Niezbędnymi drukami dysponuje doręczyciel – kierowca, który ma jednocześnie obowiązek poświadczyć stwierdzone nieprawidłowości.

 

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów zaleca się zgłaszać drogą mailową niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji przez sklep ADI będzie spisany przez Klienta wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego. Jeśli Klient nie poinformuje o szkodzie powstałej w czasie transportu, nie ma to żadnego wpływu na ustawowe warunki gwarancji.

 

W przypadku, gdy nie wszystkie produkty dostępne są w magazynie, ADI zastrzega sobie prawo do zorganizowania na własny koszt częściowej dostawy, o ile Klient akceptuje takie rozwiązanie.

 

W przypadku, gdy sklep ADI nie z własnej winy, nie jest w stanie dostarczyć zamówionych produktów, ponieważ nie może ich już otrzymać od swojego dostawcy, może wypowiedzieć umowę. Wówczas sklep ADI niezwłocznie informuje o tym fakcie Klienta i proponuje produkt podobny. Jeśli jednak nie ma podobnych produktów w ofercie lub też Klient nie życzy sobie zamiany produktu, ADI zobowiązana jest do niezwłocznego zwrotu płatności.

 

Dostawy wewnątrz Unii Europejskiej nie podlegają obowiązkowi celnemu. W przypadku dostaw do krajów poza unijnych, w szczególności Szwajcarii, obowiązek celny, podatkowy oraz inne mają zastosowanie i dopełnienie ich leży po stronie Klienta.